Hej, jag heter Glenn Öfverström och arbetar med massagestolar

Glenn5

Jag har arbetat som företagsledare med vår produkt i 10 år.

  • Mitt motto är att alla skall må bra och ha ett liv som är smärtfritt.
  • Vår massagefåtölj erbjuder den hjälp som så många behöver.

Mitt team arbetar alla med samma fokus, att hjälpa människor att må bra.

Jag har sammanfört:

  • Massageterapeuter
  • Kiropraktorer
  • Naprapater
  • Musiker
  • Avslappnings pedagoger
  • Den tekniska supporten

så att vi tillsammans skapar de allra bästa förutsättningarna.
Välkommen att kontakta mig och mitt team.

Huvudkontor Massagestolar

Friskonomen AB
Bultgatan 40B,
442 40 Kungälv, Sverige

E-mail: info@friskonomen.se

Telefon: +46 (0)31 352 93 80
Mobiltelefon: +46 (0)70 366 74 18

Öppettider: klockan 08:00-16:00 (GMT +1)

VD-Försäljning och avtal
Glenn Öfverström

Glenn5

VD-Försäljning och avtal

Glenn Öfverström
E-mail: info@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)70-366 74 18

Pro Seller Johan Myrin Johan@friskonomen.se Jmyrin@gmail.com 070-871 66 63 Skypenamn: johanmyrin84

Pro Seller

Johan Myrin

E-mail: Johan@friskonomen.se
Jmyrin@gmail.com
Mobil: 070-871 66 63
Skypenamn: johanmyrin84

Supervisor consult Sven Hagnell sven@friskonomen.se Phone: +46 (0)73-350 94 14

Supervisor Konsult

Sven Hagnell
Email: sven@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)73-350 94 14

Ansvarig södra Sverige

Richard Jildenmyr
Rödklintsgatan 2b
218 73 Tygelsjö
Mobil: 070-592 73 29
E-mail: richard@friskonomen.se

Läs mer här:

Bjarne Karlsson arbetar med Massagefåtöljer

Teknisk support/supervisor

Bjarne Karlsson
E-mail: bjarne.karlsson@fmieu.com
Mobil: +46 (0)70-366 74 18

Glenn Ljunggren arbetar med Massagefåtöljer

Hemsida och PR ansvarig

Glenn Ljunggren

E-mail:friskonomen@medieansvarig.se
Mobil: +46 (0)70-254 86 02

Lars-small

Återförsäljare

Lars Olofsson

Mobil: 070-825 78 02
E-mail: lars.olofsson@friskonomen.se

Kim-small

Återförsäljare

Kim Zide’n

Mobil: 073-377 10 02
E-mail: kim.ziden@friskonomen.se

Folke-small

Återförsäljare

Folke Thuresson

Mobil: 070-876 99 95
E-mail: folke.thuresson@friskonomen.se

Kontakta oss

Friskonomen AB

Japanska Fujiiryoki leder den tekniska utvecklingen av massagestolar sedan 1954. Vi på FMI-Europe Friskonomen AB håller till i Kungälv. Tillsammans utvecklar och säljer vi medicinskt certifierade massagefåtöljer med högsta möjliga kvalitét.

Vi stödjer

FÖLJ OSS

REFERENSER