Hej, jag heter Glenn Öfverström och arbetar med massagestolar

Fujiiryokie

Jag har arbetat som företagsledare med vår produkt i 10 år.

  • Mitt motto är att alla skall må bra och ha ett liv som är smärtfritt.
  • Vår massagefåtölj erbjuder den hjälp som så många behöver.

Mitt team arbetar alla med samma fokus, att hjälpa människor att må bra.

Jag har sammanfört:

  • Massageterapeuter
  • Kiropraktorer
  • Naprapater
  • Musiker
  • Avslappnings pedagoger
  • Den tekniska supporten

så att vi tillsammans skapar de allra bästa förutsättningarna.
Välkommen att kontakta mig och mitt team.

Huvudkontor Massagestolar

Friskonomen AB
Bultgatan 40B,
442 40 Kungälv, Sverige

E-mail: info@friskonomen.se

Telefon: +46 (0)31 352 93 80
Mobiltelefon: +46 (0)70 366 74 18

Öppettider: klockan 08:00-16:00 (GMT +1)

VD-Försäljning och avtal
Glenn Öfverström

Fujiiryokie

VD-Försäljning och avtal

Glenn Öfverström
E-mail: info@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)70-366 74 18

Fujiiryokie

Teknisk support/supervisor

Bjarne Karlsson
E-mail: bjarne.karlsson@fmieu.com
Mobil: +46 (0)70-366 74 18

Fujiiryokie

Hemsida och PR ansvarig

Glenn Ljunggren

E-mail:friskonomen@medieansvarig.se
Mobil: +46 (0)70-254 86 02

Återförsäljare Göteborg

Christophe Scaturro

Christophe@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)70-982 85 77

Återförsäljare Västkusten

Camilla Eriksson

camilla@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)765 36 67

Återförsäljare Ulricehamn, Borås, Jönköping.

Kari Sjödahl

kari@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)707-499828

Katarina2

Återförsäljare Stockholm

Katarina Pettersson

E-mail:katarina.pettersson@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)76-886 38 10

Einar2

Återförsäljare Stockholm

Einar Jakobsson

E-mail:einar@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)725-773300
08 500 11 300

Ansvarig södra Sverige

Richard Jildenmyr
Rödklintsgatan 2b
218 73 Tygelsjö
Mobil: 070-592 73 29
E-mail: richard@friskonomen.se

Läs mer här:

Återförsäljare Värmland

Dan Sörensen

dan.sorensen@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)

jennie-norman

Återförsäljare Dalarna

Jenny Norman

E-mail:jenny@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)

Dalfren2

Återförsäljare Norrland

Dalfren Consulting
Södrastrandvägen 18 B
832 44 Frösön

E-mail:dalfren@telia.com

Mobil: +46 (0)706-56 53 31
Mobil: +46 (0)706-56 59 44

LÄS MER HÄR:

fremtidig

Återförsäljare Norge

Fremtidshelse

E-mail:Fremtidighelse@gmail.com
465 33 449

LÄS MER HÄR:

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett meddelande.
Kontrollera captcha för att verifiera att du inte är en robot.

Vi stödjer

PÅ GÅNG

FÖLJ OSS

Fujiiryoki är den enda massagestolen i hela världen som är medicinskt certifierad.

Läs mer: