Fujiiryokie

Välkommen att kontakta oss !

Jag har arbetat som företagsledare med vår produkt i 10 år.

  • Mitt motto är att alla skall må bra och ha ett liv som är smärtfritt.
  • Vår massagefåtölj erbjuder den hjälp som så många behöver.

Mitt team arbetar alla med samma fokus, att hjälpa människor att må bra.

Jag har sammanfört:

  • Massageterapeuter
  • Kiropraktorer
  • Naprapater
  • Musiker
  • Avslappnings pedagoger
  • Den tekniska supporten

så att vi tillsammans skapar de allra bästa förutsättningarna.
Välkommen att kontakta mig och mitt team.

Glenn Öfveström

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett meddelande.
Kontrollera captcha för att verifiera att du inte är en robot.

Huvudkontor Massagestolar

Friskonomen AB
Bultgatan 40B,
442 40 Kungälv, Sverige

E-mail: info@friskonomen.se
E-mail: glenn@friskonomen.se

Telefon: +46 (0)31 352 93 80
Mobiltelefon: +46 (0)70 366 74 18

Öppettider: klockan 08:00-16:00 (GMT +1)

VD-Försäljning och avtal
Glenn Öfverström

Fujiiryokie

VD-Försäljning och avtal

Glenn Öfverström
E-mail: info@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)70-366 74 18

Fujiiryokie

Teknisk support/supervisor

Bjarne Karlsson
E-mail: info@friskonomen.se
Mobil: +46 (0)70-366 74 18

Fujiiryokie

Hemsida och PR ansvarig

Glenn Ljunggren

E-mail: friskonomen@medieansvarig.se

Mobil: +46 (0)70-7905485

Återförsäljare Göteborg

Christophe Scaturro

Christophe@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)70-982 85 77

Återförsäljare Västkusten

Camilla Eriksson

camilla@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)765 36 67

Återförsäljare Ulricehamn, Borås, Jönköping.

Kari Sjödahl

kari@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)707-499828

Katarina2

Återförsäljare Stockholm

Katarina Pettersson

E-mail:katarina.pettersson@friskonomen.se

Mobil: +46 (0)76-886 38 10

IMG_9142

Återförsäljare Uppsala

Mikael Swärdh

E-mail:mikael@hrcuppsala.se

Mobil: 070-846054
Telefon: 018-504240

LÄS MER HÄR:

Återförsäljare Värmland

Dan Sörensen

dan.sorensen@friskonomen.se

Mobil: 0735-324444

Ansvarig södra Sverige

Richard Jildenmyr
Rödklintsgatan 2b
218 73 Tygelsjö
Mobil: 070-592 73 29
E-mail: richard@friskonomen.se

Läs mer här:

Dalfren2

Återförsäljare Norrland

Dalfren Consulting
Södrastrandvägen 18 B
832 44 Frösön

E-mail:dalfren@telia.com

Mobil: +46 (0)706-56 53 31
Mobil: +46 (0)706-56 59 44

LÄS MER HÄR:

Sanna

Återförsäljare Östersund, Mellansverige, Norrland

Sanna Dalfren

Dalfren Consulting

Södrastrandvägen 18 B

83244 Frösön

PT, Massör

E-mail:dalfren@telia.com
0706-565922

Återförsäljare Sundsvall, Gävle, Hudiksvall, Mellansverige

Anna Häreskog

Sågtäkten 364
82495 Strömsbruk

Mobil: 070-298 09 94
E-mail: annahareskog@massagestolen.com

Sofia

Återförsäljare Stockholm, Östersund

Sofia Ihren

PT, Massör

E-mail:sofiaihren@gmail.com
073-811 16 10

Jon Hagberg

Återförsäljare Sundbyberg, Stockholm, Östersund

Jon Hagberg, leg naprapat
Naprapattjänst AB
Gjuteribacken 19
172 65 Sundbyberg

E-mail:jhnaprapat@gmail.com

Mobil: 072-7090101

Anna-Carin

Återförsäljare Sundbyberg, Stockholm, Östersund

Anna-Carin Gustafsson, leg naprapat samt PT och Yogainstruktör.
Naprapattjänst AB
Gjuteribacken 19
172 65 Sundbyberg

E-mail:acnaprapat@gmail.com

Mobil: 070-7147597

 

Sofia2

Återförsäljare Norge

Fremtidshelse

Sofia Dalfren

E-mail:Fremtidighelse@gmail.com
465 33 449

LÄS MER HÄR:

Vi stödjer

PÅ GÅNG

FÖLJ OSS

Fujiiryoki är den enda massagestolen i hela världen som är medicintekniskt certifierad.

Läs mer: